Відгуки про компанію Indigo.autoshop
- олег С.
- Олександр В.
- Олександр К.
Товар пришла вчасно, але якість 80%.
КаролинаОтлично, рекомендую! 👍👍👍
- Коментар продавця
Дуже дякуємо))) Нехай гарно Вам служать)
Руслан А.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв'язок)
Володимир Н.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дуже дякуємо)
Іван К.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук!)
Олексій М.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Юрій Г.

Замовив двічі, тому одне скасування