Відгуки про компанію Indigo.autoshop
Все добре
Віктор Н.Угода на маркетплейсі Prom.uaВсе гарно, тільки отвір под болти кріплення ні підійшов.....
Виталик Б.Угода на маркетплейсі Prom.uaОбслуговування гарне
Андрій У.Дуже дякую, швидко вирішили питання і відправили.
Вкладиш дзеркала підійшов, по розмірам як оригінал, підігрів працює, єдине що пелюстки кріплення погано сиділи, то використав оригінальні.Максим Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Максим М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Микола К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Валерия Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Микола М.
Раджу
Руслан М.

Швидко відправили. Товар відповідає опису. Рекомендую.